Το Μαμα Πειναω προσφέρει 12 διπλές προσκλήσεις για την παράσταση “Μαγειρεύοντας με τον Elvis”! Οι προσκλήσεις ισχύουν για τις εορταστικές παραστάσεις της Πρωτοχρονιάς την Παρασκευή 2, Κυριακή 4 και Τρίτη 6 Ιανουαρίου στις 18:30.
Λάβετε μέρος στο διαγωνισμό στέλνοντάς μας email στο [email protected] με την επισήμανση Μαγειρεύοντας με τον Elvis, αναφέροντάς μας το όνομά σας, ένα τηλέφωνο επικοινωνίας και την ημερομηνία που θα θέλατε να παρευρεθείτε.
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
- Παράσταση 2/1
-Σταυρούλα Γιακουμάκη
-Σοφία Ηλιάδη
–Τζιάβα Σταυρούλα
–Λάππα Αγγελική
- Παράσταση 4/1
–Κατερίνα Χαλκούση
–Εύη Γαμβρούλη
–Σοφία Καραμάλη
–Πατσαρίση Μαρία
- Παράσταση 6/1
–Περρή Πελαγία
–Αλεξάνδρα Γιαννοπούλου
–Πολίνα Κουράκου
-Δήμητρα Νικήτα