Από την Άννα Ευθυμίου,
Βάλε χρώμα στην κουζίνα και ανέβασε τη διάθεσή σου με τον πιο εύκολο τρόπο! Οι παλιές ξύλινες κουτάλες γίνονται μοδάτες και απόλυτα ανοιξιάτικες χάρη σε αυτή την ιδέα. Απλώς προμηθεύσου το αγαπημένο σου χρώμα και βάψε τις κουτάλες που έχεις ξεχάσει στο ντουλάπι μέχρι τη μέση της λαβής. Χρησιμοποίησε κολλητική ταινία για να πετύχεις την ίσια γραμμή ή το σχέδιο που θες. Εμείς σου δίνουμε μερικές ιδέες για να ξεκινήσεις τον αυτοχεδιασμό. Σίγουρα σου φτιάξαμε τη διάθεση με αυτήν την πρωτότυπη και πολύ οικονομική πρόταση!