Το Μαμα Πειναω χαρίζει σε έναν τυχερό αναγνώστη το νέο iPhone 7!
Για να λάβετε μέρος στο διαγωνισμό:
1. Κάντε ΔΩΡΕΑΝ εγγραφή (Subscribe) στο κανάλι του Μαμα Πειναω στο YouTube με ένα κλικ εδώ. Προσοχή! Για να είναι έγκυρη η συμμετοχή σας, θα πρέπει οι συνδρομές σας να είναι δημόσιες και όχι απόρρητες.
2.
3. Κάντε Share το βίντεο σε Facebook, Twitter ή G+.
Η κλήρωση θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 18 Οκτωβρίου. Ο νικητής θα ενημερωθεί μέσω μηνύματος στο YouTube ή μέσω email για τις λεπτομέρειες παραλαβής του δώρου του.
Εναλλακτικά, στείλτε μας email στο [email protected] με θέμα Διαγωνισμός iPhone 7.
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
– Katerina Skourou