Οι “Διακοπές στην Αίγινα” ολοκληρώνονται! Στο τελευταίο επεισόδιο της εκπομπής, ο Τάσος Αντωνίου επισκέπτεται τον φίλο του πάτερ Δαμασκηνό στο μοναστήρι της Αγίας Άννας για να φτιάξουν μαζί το τοπικό τυρί γκερεμέζι και δοκιμάζουν την καλύτερη φιστικόπιτα και πορτοκαλόπιτα του νησιού στο “Μικρό Καφέ” στην Πέρδικα.
Δείτε όλα τα επεισόδια: http://goo.gl/Wn3H9H
Κάντε subscribe στο Mama Peinao TV: https://goo.gl/k4hz5f