Το Μαμα Πειναω χαρίζει μία βαφλιέρα σε ένα τυχερό αναγνώστη!
Για να λάβετε μέρος στο διαγωνισμό ακολουθείτε τα εξής βήματα:
1. Κάντε Εγγραφή (Subscribe) στο κανάλι του Μαμα Πειναω στο YouTube (www.youtube.com/MamaPeinao). Προσοχή! Για να είναι έγκυρη η συμμετοχή σας, θα πρέπει οι συνδρομές σας να είναι δημόσιες και όχι απόρρητες.
2. Κάντε Like σε ένα από τα βίντεο που έχουν δημοσιευτεί στο κανάλι του Μαμα Πειναω.
Εναλλακτικά, στείλτε μας email στο [email protected] με θέμα Βαφλιέρα.
Η κλήρωση θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 21 Ιουλίου. Ο νικητής θα ενημερωθεί μέσω μηνύματος στο YouTube για τις λεπτομέρειες παραλαβής του δώρου του ή μέσω email.
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Αναστασία Δραμυτινού