Καλοκαίρι σημαίνει δροσερός, κρύος καφές, και τι καλύτερο από το να τον απολαύσεις παρέα με τον “δικό μας” coffee lover Τάσο Αντωνίου και τους Coffee Masters του Starbucks;
Την Παρασκευή 7 Ιουλίου, στο Starbucks Γλυφάδας (Πλατεία Εσπερίδων) στις 16.00, ο Τάσος Αντωνίου και οι Coffee Masters του Starbucks σε περιμένουν για ένα αποκλειστικό workshop με θέμα τον κρύο καφέ στο σπίτι! Θα μάθεις τις χρυσές συμβουλές των Coffee Masters και τα tips του Τάσου, θα φτιάξεις με τη βοήθειά τους τον δικό σου κρύο καφέ, ακριβώς όπως τον θέλεις, και φυσικά θα εμπνευστείς για τις μοναδικές δημιουργίες σου στο σπίτι!
Δύο τυχεροί αναγνώστες θα κερδίσουν από μια πρόσκληση για το exclusive workshop. Μπείτε στη σελίδα του MamaPeinao.gr στο Facebook, κάντε like στο σχετικό post και αφήστε σχόλιο με το ονοματεπώνυμό σας. Ο διαγωνισμός λήγει την Τετάρτη 5 Ιουλίου. Καλή επιτυχία σε όλους!