Το μενού για το σαββατοκύριακο είναι εδώ! Ο Τάσος Αντωνίου εμπνέεται από τα φρέσκα υλικά της εποχής και σου ετοιμάζει ένα υπέροχο μενού για να μαγειρέψεις στους αγαπημένους σου αυτό το Σαββατοκύριακο. Πιάτα γεμάτα γεύση και νοστιμιά, για ένα γεύμα που θα εντυπωσιάσει την οικογένεια και τους φίλους σου! Μαγείρεψε το μενού για το σαββατοκύριακο με τα φρούτα και λαχανικά της εποχής. Δημιούργησε πλούσια κυρίως πιάτα και μοσχομυριστά γλυκά που σε βάζουν σε χουχουλιάρικη φθινοπωρινή διάθεση!
Χοιρινό με κρασί και δαμάσκηνα