Τι να μαγειρέψω το σαββατοκύριακο; Ο Τάσος Αντωνίου εμπνέεται από τα φρέσκα υλικά της εποχής και σου ετοιμάζει ένα υπέροχο μενού για να μαγειρέψεις στους αγαπημένους σου αυτό το Σαββατοκύριακο.
Κάθε Σαββατοκύριακο ξεκουραζόμαστε και φτιάχνουμε μοναδικές συνταγές που συγκεντρώνουν την οικογένεια γύρω από το τραπέζι και πάνω από πεντανόστιμα πιάτα. Πιάτα γεμάτα γεύση και νοστιμιά, για ένα γεύμα που θα εντυπωσιάσει την οικογένεια και τους φίλους σου!
Μαγείρεψε το μενού για το σαββατοκύριακο με τα φρούτα και λαχανικά του Οκτωβρίου. Δημιούργησε πλούσια κυρίως πιάτα και μοσχομυριστά γλυκά που σε βάζουν σε χουχουλιάρικη φθινοπωρινή διάθεση!