To μενού για σαββατοκύριακο, οι καλύτερες συνταγές είναι εδώ! Ο Δεκέμβριος είναι πλέον εδώ, ενώ τα Χριστούγεννα ολοέκα και πλησιάζουν. Τι καλύτερο από πιάτα που ζεσταίνουν και μας γεμίζουν με πλούσιες γεύσεις και αρώματα;
Ο Τάσος Αντωνίου εμπνέεται από τα φρέσκα υλικά της εποχής και σου ετοιμάζει ένα υπέροχο μενού για να μοιραστείς στους αγαπημένους σου.
Κάθε Σαββατοκύριακο ξεκουραζόμαστε και δημιουργούμε μοναδικές συνταγές που συγκεντρώνουν την οικογένεια γύρω από το τραπέζι και πάνω από πεντανόστιμα πιάτα. Πιάτα γεμάτα γεύση και νοστιμιά που θα εντυπωσιάσουν την οικογένεια και τους φίλους σου!
Μαγείρεψε το μενού για το σαββατοκύριακο με τα φρούτα και λαχανικά του Δεκεμβρίου. Δημιούργησε πλούσια κυρίως πιάτα και μοσχομυριστά γλυκά που σε βάζουν σε χουχουλιάρικη γιορτινή διάθεση!
Ευχαριστουμε!εγω οτι εχει το ψυγειο μου μαγειρευω,και μαλιστα οτι εχει προσφορα του σουπερ μαρκετ της γειτονιας μου!
Καλό και νόστιμο Σαββατοκύριακο Ελένη! Αυτό το χοιρινό κότσι το έχουμε λατρέψει όλοι! 🙂