Τι θα φάμε σήμερα; Μια νέα εβδομάδα ξεκινά σήμερα και η ερώτηση είναι σταθερή! Όπως κάθε Δευτέρα, σχεδιάσαμε το γευστικό μενού της εβδομάδας με υπέροχες, εύκολες και οικονομικές συνταγές, πάντα με την υπογραφή του Τάσου Αντωνίου. Νόστιμες συνταγές που θα γεμίσουν κάθε μέρα το τραπέζι σας, ενώ εσείς θα προγραμματίσετε τη λίστα αγορών σας για το σούπερ μάρκετ.
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Για περισσότερες νόστιμες συνταγές κάντε δωρεάν εγγραφή στο κανάλι του Μαμα Πειναω στο YouTube!
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
OMG!!! I would love to try the Easy Birch!! Looks sooo deeelish!